NÁŠ TÝM

VEDENÍ CENTRA

Peter Harhas

Ředitel ABA-centru

Posláním centra je aplikace metod, aplikované behaviorální analýzy ke zlepšení kvality života dětí s vývojovým postižením a jejich rodičů.  více ….

Svitlana Luchyshyn-Harhasova

Jednatel ABA-centru

Posláním centra je aplikace metod, aplikované behaviorální analýzy ke zlepšení kvality života dětí s vývojovým postižením a jejich rodičů.  více ….

Viktoriya Dovhan

Vedoucí týmu ABA-centru

Neuropsycholog, člen Evropské ligy hypnoterapeutů a psychologů – ELGiP v ČR, více ….

TERAPEUTI

Hural Tetiana

Senior ABA terapeutka a pedagog základního vzdělávání

Od dětství jsem si byla jistá, že v budoucnu budu pracovat s dětmi, proto jsem si vybrala profesi učitelky základních tříd. více ….

Samoilova Anastasiia

ABA terapeutka a praktický psycholog

Člověk šíleně zamilovaný do života a smíchu dětí! Symbolem autismu jsou puzzle: moje seznámení s terapií ABA proběhlo náhodou více ….

Mgr. Barbora Mária Branišová

Senior АВА terapeutka a psycholožka

Práce s dětmi je zkušenost plná radostí a jedinečností. Každý pokrok v životě dítěte, ke kterému společně dokážeme dospět, je úžasným posílením. více ….

DiS. Kristýna Nová

АВА Terapeutka a speciální pedagog

Sama jsem si v dětství prošla určitou zkušeností, která se týkala specifických poruch učení. Díky rodičům, kteří se mi věnovali a chodili se mnou více ….

Mgr. Mária Janičková

АВА terapeutka a Psycholožka

Už jako dítě při otázce ,,čím chceš být?“ jsem věděla, že v dospělosti chci pomáhat lidem. Vždy jsem toužila dělat něco, co bude splňovat mé cíle více ….

Maksimko Nadia

АВА Terapeutka a pedagog základního vzdělávání

Předtím, než jsem se stala součástí ABA-centra, neměla jsem žádné zkušenosti s dětmi PAS ani s jinými vývojovými vadami. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu více ….

Olena Murha

АВА Terapeutka

Každý usiluje o dokonalost, aby byl co nejlepší verzí sebe sám. Máme dokonalou vizi toho, co je kolemnás. Po dlouhou dobu pro mě bylo záhadou, jak naučit více ….

Mária Shtonda

АВА terapeutka 

Celý život pracuje v systému výchovy dětí a speciální pedagogiky. 2 vysokoškolské vzdělání (učitel informatiky a matematiky), 2 hudební vzdělání (klavír a  více ….

Kulkova Aleksandra

Logoped – speciální pedagog

Absolventka Humanitní pedagogické Akademii v oboru logopedie a speciální pedagogiky. Pracovala v dětských logopedických školkách více ….

Solozhanicyna Anastasiia

Neurokorektor, psycholog

Dvě vyšší vzdělání. Vystudovala UIPA v oboru praktická psychologie. Školení v tématech: více ….

Anastasiia Mikhalova

Rodinná a dětská psycholožka, neuropsycholožka, člen Ukrajinské asociace neuropsychologů

Hlavní profil: vedení diagnostiky, sestavení programů a individuálních a skupinových kurzů pro děti se zdravotním postižením  více ….