NÁŠ TÝM

VEDENÍ CENTRA

Peter Harhas

Ředitel ABA-centru

Posláním centra je aplikace metod, aplikované behaviorální analýzy ke zlepšení kvality života dětí s vývojovým postižením a jejich rodičů.  více ….

Nataliia Marian

Vedoucí a hlavní terapeutka АВА-Centrum

V centru pracuji od června 2018 a toto je fáze, kdy se celý můj život obrátil vzhůru nohama. Do té doby jsem pracovala ve škole jako  více ….

Alyona Ahmadová

Behaviorální analytik, BCBA

Mám rozsáhlé zkušenosti s prací s dětmi a dospívajícími s autismem a dalšími vývojovými poruchami, s praxí více než 10 let..  více ….

TERAPEUTY

Hural Tetiana

Senior ABA terapeutka a pedagog základního vzdělávání

Od dětství jsem si byla jistá, že v budoucnu budu pracovat s dětmi, proto jsem si vybrala profesi učitelky základních tříd. více ….

Samoilova Anastasiia

ABA terapeutka a praktický psycholog

Člověk šíleně zamilovaný do života a smíchu dětí! Symbolem autismu jsou puzzle: moje seznámení s terapií ABA proběhlo náhodou více ….

Mgr. Barbora Mária Branišová

Senior АВА terapeutka a psycholožka

Práce s dětmi je zkušenost plná radostí a jedinečností. Každý pokrok v životě dítěte, ke kterému společně dokážeme dospět, je úžasným posílením. více ….

Nazar Shpylchak

АВА Terapeut a Fyzioterapeut

Práce s dětmi mě naplňuje z mnoha důvodů. S ABA jsem poprvé přišel do kontaktu před půl rokem. Byl jsem pozván jako fyzioteraput do ABA centra. více ….

DiS. Kristýna Nová

АВА Terapeutka a speciální pedagog

Sama jsem si v dětství prošla určitou zkušeností, která se týkala specifických poruch učení. Díky rodičům, kteří se mi věnovali a chodili se mnou více ….

Mgr. Mária Janičková

АВА terapeutka a Psycholožka

Už jako dítě při otázce ,,čím chceš být?“ jsem věděla, že v dospělosti chci pomáhat lidem. Vždy jsem toužila dělat něco, co bude splňovat mé cíle více ….

Maksimko Nadia

АВА Terapeutka a pedagog základního vzdělávání

Předtím, než jsem se stala součástí ABA-centra, neměla jsem žádné zkušenosti s dětmi PAS ani s jinými vývojovými vadami. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu více ….

Ganna Frydrak

АВА Terapeutka

Láska k dětem mně ukázala cestu k mé profesi pedagoga a terapeuta. Díky prací a rozvoji v ABA – terapii jsem si vytvořila s dětmi osobní a profesionální vztah více ….

Marina Chaush

ABA terapeutka a speciální pedagog

Miluji svou práci a nedokážu si ani představit svůj život bez dětských úsměvů. Každé dítě je pro mě především osobností, kterou je třeba pochopit a usměrnit. více ….

Leleka Viktoriya

Klinický logoped

Stáž po dobu 25 let. Vystudoval jsem Dragomanovou národní pedagogickou univerzitu v Kyjevě. Všichni víme, že jasná a zřetelná řeč je základ úspěšné komunikace a učení. více ….