• Kariéra

Hledáme spolupracovníky

 

Trávíte rádi čas s dětmi? Hledáte práci, která má smysl, a ve které uvidíte výsledky každý den? Nebojíte se práce, která je náročná, avšak také neskutečně odměňující? Přidejte se do našeho týmu!

Aplikovaná Behaviorální Analýza je v současné době jedna z mála vědecky podložených metod terapie autismu. Využívá pouze empiricky ověřené postupy, s jejichž pomocí rozvíjí klíčové oblasti včetně komunikace, sociálních, praktických i akademických dovedností.

Podle platné legislativy může v České republice behaviorálně analytické služby nabízet pouze terapeut, který má certifikaci BCBA, případně pracuje pod supervizí takového analytika. Naše centrum je pod supervizí certifikovaných odborníků z americké společnosti Global Autism Project.

Práce ABA terapeuta spočívá ve vytvoření vysoce pozitivního vztahu s dítětem, který nám následně umožní vytvořit a využít příležitosti k učení. Učíme systematickým způsobem na základě zhodnocení současných schopností dítěte a podle programu nastaveného hlavním terapeutem centra.

Naše práce je nádherná a málokde získáte tak silnou zpětnou vazbu jako každý den s našimi dětmi. Je to však také práce náročná, která vyžaduje maximální nasazení, pokoru k vědeckým postupům a ochotu na sobě neustále pracovat. Pokud vás práce bude bavit, podpoříme vás v profesním rozvoji směrem k oficiální certifikaci!

Požadavky:

- Min. SŠ vzdělání

- Maximálně pozitivní vztah k dětem

- Zájem o problematiku PAS

- Chuť vzdělávat se v nejnovějších přístupech

Výhodou je:

- Vzdělání (i započaté) v oboru pedagogiky, speciální pedagogiky či psychologie

- Zkušenost s prací s dětmi

- Zkušenost s jedinci s PAS

- Povědomí o Aplikované behaviorální analýze

- Zájem o oficiální studium a certifikaci v oblasti ABA